MY

Ivča
Iveta Kopřivová
iveta.koprivova@omtoddil.cz

 

 

 

 

Náčelník

 

 

 

Ivča, Ivica, Ivetice. Povoláním „něco s kytičkama“, srdcem náčelník! Estetická duše, která může za to, že je u nás na táboře všechno krásné. Dohlíží na to, aby vše fungovalo, ukončuje nekonečné hádky a hladí po duši. Její táborovou specializací je zdravověda, botanika a deratizace. Mezi její koníčky patří savení latrín, pokud ji vidíte s kyblíkem, rukavicemi a savem, raději se jí obloukem vyhněte, za jiných okolností je ovšem neškodná.

Hospodář

 

 

Ája
Adéla Černohorská
adela.cernohorska@omtoddil.cz

Ája, ale bez maxipsa Fíka, za to s dvěma beruškama Esterkou a Aničkou pracuje v oblasti administrativy, finančnictví, organizace. Jedna z odchovaných táborových dětí, která se o tyto zážitky dělí i se svými ratolestmi, vyzkoušela už několikatero pozic od praktikanta, přes zdravotníka až k vrchnímu kuchaři :)

Uvidíme, jaký zálusk bude mít do dalších ročníků. Kromě toho jako pokladník, bedlivě hlídá každou účtenku a všechno s tím související. Ája nezkazí žádnou srandu, je spravedlivá, přátelská, ale když má v noci hlídat tábor sama, je to pro ni stejné jako strašidelná bojovka.

Bříza
Jan Březina
jan.brezina@omtoddil.cz

Technický náměstek

 

 

 

Honza, Krtek, Bříza. Povoláním specialista automatizace, robotik a programátor. Táborové dovednosti jsou techniky přežití. Má na starosti technický chod tábora, krom jiného, aby fungovala lednice, netekla voda do stanů a tekla voda z kohoutků. K jeho koníčkům patří vandry, vaření, elektronika, robotika a hra na kytaru. Oblíbený sport je Jízda na kole.

Bůček
Jan Bukovský
jan.bukovsky@omtoddil.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vrchní navigátor

 

 

Honza, Bukvajz, Vořech no prostě Bůček. Je povoláním IT technik v tajné státní organizaci. V našem oddíle zastává funkci vrchního navigátora. Táborová specializace je orientace v přírodě, práce s mapou a buzolou. Mezi jeho záliby patří příroda, výlety a túry, elektronika, počítače a radioamatérské vysílání.

Hudební referent

 

Don Cumil
Kamil Březina
kamil.brezina@omtoddil.cz

Doncumil, Kamilek, Kamil. Pracuje poctivě jak se dá jako Mistr dílen. Na táboře plní funkci profesionálního diletanta a je to univerzálně použitelný jedinec. Dle jeho vlastních slov je nejkrásnější, všechno zná, všechno ví a všude byl dvakrát. Životní heslo "my to neumíme ale my se toho nebojíme". Jo a taky je nejstarší tak bacha na něj.

Bára
Barbora Knížková
barbora.knizkova@omtoddil.cz

 

 

 

 

 

Programová ranhojička

 

 

 

Vedoucí zatím neuvedl informace o sobě. Doufejme že nám sem brzy něco napíše. 😊)

Výživová specialistka

 

 

Kopřiva
Hana Březinová
hana.brezinova@omtoddil.cz

 

 

 

 

 

Momentálně se specializuje na mléčné výrobky pro jediného odběratele, naší Alžbětu.

Olda
Vladimír Olšovský
olda@omtoddil.cz

 

 

 

 

 

Sporťák

 

 

 

Olda je povoláním konstruktér plastových dílů. Na táboře slouží jako velká hračka. Olda je pro každou srandu a žádný sport mu není cizí, proto zastává funkci sporťáka. Mezi jeho koníčky patří příroda, vandry a sportování všeho druhu.

Junior instruktor

 

Maky
Markéta Březinová

 

 

 

 

 

 

Maky
Markéta Březinová
maky@omtoddil.cz

 

 

 

 

 

Její nejoblíbenější jídlo je slanina z jednorožce.

Junior instruktor

 

 

 

Lucka
Lucie Blechová

Je známá hlavně po Kolínských hospodách.

Junior instruktor

 

 

 

Šmela
Eliška Šubrtová

 

 

 

 

Krásně tančí a hraje na flétnu. Nemá ráda děti.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now