SOUTĚŽ

o pohár Mazáka tábora

Je to tady! OMT vyhlašuje druhý ročník soutěže o pohár Mazáka tábora!

Soutěž probíhá v průběhu celého roku, konkrétně od konce tábora až do konce následujícího tábora, na všech akcích OMT (prozatím výlety a letní tábor, v budoucnu přibudou schůzky v klubovně). Soutěž je určena pro všechny děti, kteří s námi jezdí či jezdit budou!

Za účast a aktivitu na OMT akcích získává každý soutěžící určitý počet fufníků. Ty jsou udělovány dle rozpisu v přiložené tabulce.

Celá soutěž je završena na táboře, po jehož dobu soutěžící sbírají další fufníky za bobříky či osobní ohodnocení. Ty se jim přičítají k celkovému skóre a na konci tábora je vyhlášen Mazák tábora. Vítěz slavnostně získává do opatrovnictví na dobu jednoho roku putovní pohár a může se po celý rok titulovat titulem Mazák či Mazačka tábora, včetně používání zkratky tohoto titulu psané před jménem v podobě Mz.T. Po skončení tábora soutěž začíná odznovu!

Zde na této stránce bude k vždy k nahlédnutí průběžné skóre.

*Fufník za extra výbavu s sebou bude udělen těm, kteří s sebou kromě požadovaného výletového vybavení budou mít také něco z volitelné výbavy, typu KPZ, buzola, lékárnička, uzlovačka, atd.

Já viděl divoké koně ... a Mz.T. Chosé je viděl taky.
Kopytníci a jiná zvěř v parku Mirákulum
12.10.2019
Krásná procházka po tankodromu, ohromní pratuři i koňové.
Ale hlavně super park plnej zábavy.
Přiděluji body všem co šly s námi.
Vojta Č., Adam, Michal, Chosé, Julča, Esterka, Jenda R., Alice R., Filip, Dominik, Nikol, Johanka, Roman, Anička, Alžběta, Toník.
Děkuji všem rodičům a kamarádům co se k nám přidali. Účast byla fantastická.
Těším se příště AHOJ Kamil.
Průběžné hodnocení... v grafu

Pro OMT technicky zajišťuje Don Cumil. V případě reklamací kontaktujte manažera soutěže Kamila na email kamil.brezina@omt.cz .

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now